Kurumsal

Hikayemiz

1999 yılından beri faaliyet gösteren CarcoPC Firması 2011 Yılından 2016 yılına kadar bilişim sektörünü uzaktan takip etmiştir. 2016 yılında siber güvenlik için başladığı araştırmalar sonucunda, ( 2021 yılında Carco Security ) resmi olarak  iş birliği ve bilgi ortaklıkları ile kurulmuştur.  Toplamda 20 yılı aşkın deneyime sahip uzman kadrosu ile birlikte firmalara teknoloji çözümlerinde yardımcı olma konusunda teknik destek ve danışmanlık, ürün tedariği, sistem altyapı kurulumları ve bakım anlaşmaları gibi uçtan uca BT (Bilgi Teknolojileri) destek hizmetleri sunan bilişim teknolojileri şirketidir.

Misyonumuz;

Carco Security Firmamız, bilişim sektöründeki gelişmelere bağlı olarak değişen müşteri talep ve beklentilerine cevap verebilmek için, kendini sürekli geliştirmeyi, yenilemeyi ve bu doğrultuda yeni yatırımlar yapmayı hedef olarak belirlemiştir.

Yüksek ölçeklenebilir çözümler ile BT (Bilgi Teknolojileri)  destek ve altyapı ihtiyaçlarını karşılamak üzere müşterilerimize kapsamlı hizmetler sunmayı, güvenilir bir teknoloji destek ortağı olmayı ve temel iş faaliyetlerine odaklanabilmeleri için güçlü BT (Bilgi Teknolojileri) ve ağ altyapısı sağlamalarını istiyoruz.

Yaklaşımımız;

İş ortaklarımız ve müşterilerimizle uzun vadeli, güvene dayalı ilişkiler kurmak.
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek, doğru ürün ve hizmeti sunmak.
Şeffaf ve paylaşımcı bir iş anlayışını sürdürmek.