Hakkımızda

Carco Security – Hakkımızda Bilmenizi İstediğimiz Bazı Bilgiler

Carco Security - Hakkımızda

Carco Security 2021 yılında siber güvenlik alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Ülkemizdeki bilgi güvenliği sektörüne profesyonel anlamda destek olmak amacı ile kurulan Carco Security, stratejik siber güvenlik danışmanlığı ve güvenlik eğitimleri konularında Özel Şirketler ve Kuruluşlara  hizmet vermektedir.

Faaliyetlerini İstanbul da sürdüren Carco Security’nin ilgi alanlarını “Sızma Testleri, Güvenlik Denetimi, SOME (Siber Olaylara Müdahale Ekibi) , SOC  (Security operations center) Danışmanlığı, Açık Kaynak Siber Güvenlik Çözümleri, Büyük Veri Güvenlik Analizi ve Yeni Nesil Güvenlik Çözümleri” oluşturmaktadır.

Gerçekleştirdiği başarılı danışmanlık projeleri ve eğitimlerle sektörde saygın bir yer edinen Carco Security, kurulduğu günden bugüne alanında lider kuruluşlara 2500’den fazla eğitim ve danışmanlık projeleri gerçekleştirmiştir.

Carco Security, kurulduğu günden beri ülkemizde bilgi güvenliği konusundaki bilgi ve paylaşımların artması amacı ile güvenlik e-posta listeleri oluşturulması, seminerler, güvenlik etkinlikleri düzenlenmesi, üniversite öğrencilerine kariyer ve bilgi sağlamak için siber güvenlik kampları düzenlenmesi gibi sosyal sorumluluk projeleri ile birçok konuda gönüllü faaliyetlerde bulunmuştur.

Ekibimiz

Carco Security 20‘ den fazla sektörde faaliyet gösteren 50’in üzerinde destek anlaşmalı müşterisi bulunmaktadır. Müşterilerine 40 kişilik deneyimli kadrosuyla platform ve marka bağımsız olarak danışmanlık hizmetlerini 7/24 sürdürmektedir.

Yönetim ve Teknik Kadro Kurumsal Basında Biz ?